HAKKIMIZDA

Arayın, Sorunuzu Çözelim 0555 271 40 48

Ank Bilgisayar

ANK Bilgisayar birçok kurumsal müşterisine kurumsal çözümler ve hizmetler sağlamaktadır. Sektördeki 7 yıllık deneyimimizle birlikte müşterilerimizin bize olan güvenini koşulsuz...

Hakkımızda


ANK Bilgisayar birçok kurumsal müşterisine kurumsal çözümler ve hizmetler sağlamaktadır. Sektördeki 7 yıllık deneyimimizle birlikte müşterilerimizin bize olan güvenini koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kalite de zirve yaklaşımıyla edindiğimizin bilincindeyiz. Günümüzün en son programlama tekniklerini, en güvenli veritabanı motorlarını ve İnternet'in tüm avantajlarını kullanan ANK Bilgisayar çalışmalarında daima "Mutlak Müşteri Memnuniyeti" ilkesini ön plana alır.

ANK Bilgisayar, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üreterek, kaynaklarınızı daha verimli ve etkin kullanmanıza yardımcı olur. Ürün ve servislerinde profesyonellik anlayışını benimseyen firmamız, deneyimli ve uzman kadrosuyla, müşterilerinin rekabet gücünü artıracak hizmet ve ürünler sunmaktadır.

ANK Bilgisayarın, bilişim sektörünün her alanında satış, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır. Şirketimiz başlıca faaliyet alanları olan; Yazılım, Donanım, Network ve Internet konularında bütünleşmiş çözümler üretmek üzere odaklanmıştır. Günümüzde, Bilgi Teknolojilerinde (Information Technologies) uçtan-uca çözümler almanın zorluğunu bilen şirketimiz, siz müşterilerine tek elden bütün çözümleri almanın rahatlığını sunmaktadır. Size en son teknolojiyi getirmekte ve Bilgi teknolojilerinde danışmanlığınızı yapmaktayız. Kısacası: "Teknoloji, güven ve kalitenin buluşma noktasıyız."