Arayın, Sorunuzu Çözelim 0555 271 40 48

Ank Bilgisayar

ANK Bilgisayar birçok kurumsal müşterisine kurumsal çözümler ve hizmetler sağlamaktadır. Sektördeki 7 yıllık deneyimimizle birlikte müşterilerimizin bize olan güvenini koşulsuz...

İletişim Ağı Çözümleri


Günümüzde çok hızlı ilerleyen iletişim ağları teknolojileri, kurumların tüm işleri için önemli bir bileşen haline gelmiştir. İyi yönetilen, maliyet avantajlı, kuruma özel işlere göre önceliklendirilmiş bir iletişim ağı, kurumların kendi sektörlerinde rekabet avantajı elde etmelerini sağlayabilmektedir.

ANK Bilgisayar, müşterilerinin iletişim ağı altyapılarının planlanması, kuruluşu, işletimi ve yönetimi konusunda geçmişten gelen deneyim ve referanslarla kendini kanıtlamış lider firma olarak, müşterilerine iletişim ağı hizmetleri vermektedir.

Uzmanlarımız, deneyimleri ile oluşmuş metodolojiler ile; müşterilerimizin karmaşık ve farklı marka cihazlardan oluşan ağ altyapılarının planlanması, geliştirilmesi, optimize edilmesi, yönetilmesi ve işletilmesi konusunda çalışıyorlar.

Network Çözümleri Grubu müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Yapısal/Akıllı Kablolama, Yerel Alan Ağlar’ı, Geniş Alan Ağlar’ı, İletişim Ağları Üzerinden Ses ve Video Aktarımı (Video Konferans, IP Telefon Çözümleri, Video Streaming) ve bu sistemler üzerindeki birçok servisi verebilmektedir. Tüm bu çözümlerin tasarımı, entegrasyonu, desteği ve işletimi Network Çözümleri Grubu tarafından sunulmaktadır.