Arayın, Sorunuzu Çözelim 0555 271 40 48

Ank Bilgisayar

ANK Bilgisayar birçok kurumsal müşterisine kurumsal çözümler ve hizmetler sağlamaktadır. Sektördeki 7 yıllık deneyimimizle birlikte müşterilerimizin bize olan güvenini koşulsuz...

SİSTEM ÇÖZÜMLERİ


Kurumsal Sistem Çözümleri alanında, Sunucu Sistemleri, Veri Depolama ve Yedekleme Sistemleri konularında hizmet veriyoruz

İşletmelerin bilgi işlem altyapılarının önemli bir kısmını oluşturan sunucular son yıllarda çeşit ve performans olarak büyük gelişme gösterdi. Windows ve Linux tabanlı sunucu sistemleri konusundaki uzmanlarımız ile kurumsal müşterilerimize, Konfigürasyon ve Projelendirme, Ürün Satışı, Donanım Kurulumu, İşletim Sistemi Kurulumu, Donanım Desteği ve İşletim Sistemi Desteği alanlarında her türlü çözümü sağlıyoruz.

Başlangıçta sunucuların bir parçası durumunda olan Veri Depolama ve Yedekleme Sistemleri giderek artan oranlarda sunucu sistemlerinden bağımsız hale gelmektedir. Veri Depolama alanında, Konfigürasyon ve projelendirme, Ürün Satışı, Donanım Kurulumu ve Donanım Desteği hizmetlerini vermekteyiz.

Müşterilerimizin son teknolojileri en hızlı ve kaliteli şekilde uygulamasını sağlayarak, bilgi ve iletişim teknolojileri konusunda tüm çözüm ve hizmet ihtiyaçlarını tek bir kaynaktan karşılıyor, maliyet ve rekabet avantajı sağlıyoruz.

Yetkin ve deneyimli kadromuz tarafından sunulan Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, işletmelerin BT yatırımlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere teknik uzmanlıkla bütünleşen iş ve sektör analizlerini esas alıyoruz. Planlama, kurulum ve destek süreçlerinin her aşamasında sunduğumuz bu hizmet ile, e-ticaret, kurumsal uygulama planlaması, dağıtık ağ mimarisi bilgi işlemi ve diğer ileri düzeyde teknoloji ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı bir program doğrultusunda çok yönlü bir danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.